KULLANIM KOŞULLARI

SİZİN ANLAŞMANIZ

Bu web sitesi, Mondelēz International şirketler grubunun bir üyesi olan Mondelēz Türkiye’ye ait olup işletilmektedir. Siteye erişerek ya da siteyi kullanarak sitenin Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş bulunmaktasınız.

SİTENİN ZİYARETÇİLER TARAFINDAN KULLANIMI

Bu site ziyaretçilerin, kişisel ve ticari olmayan kullanımı için tasarlanmıştır. Sitenin sağladığı bilgi, yazılım, ürün ya da hizmetlerin hiçbiri ziyaretçiler tarafından değiştirilemez, kopyalanamaz, aktarılamaz, teşhir edilemez, ifşa edilemez, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, herhangi bir lisansa konu olamaz, site içeriğindeki bilgilerden başka işler türetilemez, devredilemez ya da satılamaz. Bu sitedeki her türlü görsel veya işitsel verilerin (Mondelēz Türkiye tarafından herhangi bir şekilde yazılı izin verilmeden) değiştirilmesi, çoğaltılması, dağıtılması, yayınlanması, teşhir edilmesi, aktarılması ve benzeri faaliyetlerde bulunulması yasaktır.

Ziyaretçilerin indirdiği yazılım, dosyalar, grafikler, veriler ya da herhangi bir içerik, Mondelēz Türkiye'ye ya da onun lisans verdiği kişi ya da kuruluşlara aittir. Mondelēz Türkiye yazılımın ve bütün ilgili fikri mülkiyet haklarının tüm tasarruf yetkisini elinde bulundurur. Ziyaretçiler bu verileri siteden indirdiklerinde, Mondelēz Türkiye ,indirilen verileri gerekli gördüğü taktirde ziyaretçilerden geri isteme hakkına sahiptir. Bu veriler yeniden dağıtılamayacağı ya da satılamayacağı gibi tasarımıyla oynanamaz veya başka bir forma sokulamaz.

ZİYARETÇİLER TARAFINDAN GÖNDERİLEN VERİLER

Ziyaretçiler, siteye gönderdikleri bütün verilerden yasallık, güvenilirlik, uygunluk, orijinallik ve telif hakkı açısından sorumlu olduklarını kanuni olarak kabul etmektedirler. Sitenin kullanımı yoluyla hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, tehditkar, özel ve kamu haklarına saldırıda bulunan, yasal olmayan, sakıncalı ya da suç oluşturacak ya da suça teşvik edecek, herhangi bir tarafın haklarını çiğneyecek, mükellefiyete yol açacak ya da kanuna karşı gelecek herhangi bir veri yüklenemez, dağıtılamaz ya da yayınlanamaz.

Gizlilik Politikamıza uygun olarak, şahsen tespit edilebilir bilgiler haricinde Mondelēz Türkiye'ye bu site üzerinden gönderilen tüm fikir, öneri, yorum, grafik ya da diğer bilgiler, bu anlaşma sonradan feshedilse dahi Mondelēz Türkiye'nin mülkiyetinde kalacaktır. Mondelēz Türkiye siteye gönderilen bütün bilgileri ticari ve ticari olmayan amaçlar için, kopyalama, ifşa etme, dağıtımını yapma, bünyesine katma ve kullanma hak ve yetkisini elinde bulundurmaktadır.

GARANTİ

Mondelēz Türkiye bu sitenin içeriğinin doğruluğu ya da eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti vermez ve sorumluluk üstlenmez. Sitenin içindeki metinler, grafikler, bağlantılar, bilgiler, hizmetler ve ürünler; "göründüğü gibidir"; sarih ya da zımni olsalar da herhangi bir garanti kapsamında değildir. Mondelēz Türkiye, bu sitede bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatasız olacağını, mevcut hataların düzeltileceğini, sitedeki ya da siteyi destekleyen sunucuların virüsler ya da diğer zararlı bileşenlerden arınmış olacağını garanti etmez.

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Mondelēz Türkiye, aşağıda belirtilenler dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere web sitesinin kullanılmasıyla oluşan ya da kullanılmasından kaynaklanan hiçbir hasardan ya da zarardan sorumlu değildir.

 • WEB SİTELERİNİN KULLANIMI (YA DA KULLANIMDAKİ YETERSİZLİK)
 • BİZİM WEB SİTEMİZDEN HİPER BAĞLANTI YOLUYLA BAŞKA SİTELERİN KULLANIMI (YA DA KULLANIMDAKİ YETERSİZLİK)
 • İFA ETMEME
 • HATA
 • ÇIKARMA
 • KESİLME
 • KUSUR
 • İŞLEMDE YA DA AKTARIMDA GECİKME
 • BİLGİSAYAR VİRÜSÜ
 • HAT KESİNTİSİ
 • BİR KAYIP YA DA ZARARDAN DOLAYI BİR KİŞİYE DOĞRUDAN TAZMİNAT VERİLMESİ GEREKEN HASARLAR
 • BİR KAYIP YA DA ZARARDAN KAYNAKLANMASI MUHTEMEL OLAN HASARLAR
 • DOĞRUDAN BİR KAYIP YA DA ZARARDAN KAYNAKLANAN ÇEŞİTLİ HASARLAR VE MASRAFLAR

Dahası, Mondelēz Türkiye önceden bu şekilde hasarlar meydana gelebileceği konusunda bilgilendirilmiş olsa dahi, hiçbir şekilde, burada sayılanlar da dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir hasardan ve/veya zarardan sorumlu değildir.

TAZMİNAT

Bu koşul ve şartların herhangi birinin ihlali halinde, oluşacak makul avukatlık ve yargılama giderleri de dahil, her türlü zarar, masraf, hasar ve giderlerin tazmini, Mondelēz Türkiye'nin, yönetici ve çalışanlarının, ajanslarının ve Mondelēz Türkiye'ninlisans verdiği kişi ya da kuruluşların uğradığı zararların tazmini, bu kişi ve kurumların savunması ve korunması mükellefiyeti kullanıcılara aittir.

DİĞER SİTELERLE BAĞLANTILAR

Bu Site başka dünya çapında web sitelerine de ulaşma imkanı sağlar. Mondelēz Türkiye bu siteleri kontrol etmez, bu sitelere erişirken oluşabilecek risklerden tamamen kullanıcılar sorumludur. Mondelēz Türkiye bu Site aracılığıyla ulaşılan başka sitelerde sunulan ürün ya da bilgileri desteklemez ve onaylamaz. Web sitenizin adres bölümündeki Web adresini (URL) hala Mondelēz Türkiye'nin sitesinde mi yoksa başka bir sitede mi olup olmadığınızı tespit etmek için lütfen kontrol edin.

ADLİ YETKİ

Bu site Mondelēz Türkiye tarafından kontrol edilir ve işletilir. Site ve site içeriği ile ilgili her türlü uyuşmazlığın çözümünde Türk Maddi ve Usul Hukuku Kuralları uygulanır. Her türlü uyuşmazlıkta Türk Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

WEB SİTESİNDE VE KULLANIM KOŞULLARINDA DEĞİŞİKLİKLER

Mondelēz Türkiye bu sitedeki bilgi ve verileri sağlamakla, bunların her zaman kullanılabilir olmaya devam edeceğini garanti etmez. Mondelēz Türkiye bu sitenin tamamı ya da herhangi bir kısmını önceden haber vermeksizin kapatmaya yetkilidir. Ayrıca Mondelēz Türkiye bu sitenin koşullarını ve şartlarını değiştirme hakkını da elinde tutar. Siteyi kullanan ziyaretçiler düzenli olarak bu Kullanım Koşullarını gözden geçirip, değiştirilip değiştirilmediklerini kontrol etmeyi kabul etmektedirler.

DİĞER HÜKÜMLER

Bu sitede yer alan herhangi bir şartın hukuka aykırı olduğundan bahisle geçersiz olduğu yönünde bir mahkeme kararı bulunması halinde, diğer hükümler aynen geçerliliğini korur. Ziyaretçi ile Mondelēz Türkiye arasında bu sitenin kullanımına ilişkin tüm anlaşma şartları burada yer almaktadır. Mondelēz Türkiye, anlaşma şartlarını değiştirebilir veya geçersiz sayılan şart yerine her zaman yeni bir şart öngörebilir.

ANLAŞMANIN SONA ERMESİ

Ziyaretçiler, burada belirtilen anlaşmayı bu siteden almış oldukları bilgi ve belgeleri muhafaza ettiği sürece devam ettirmiş sayılır. Ziyaretçi, bu siteden indirdiği tüm bilgi ve belgeleri ortadan kaldırarak ve siteyi kapatarak anlaşmayı sona erdirebilir. Mondelēz Türkiye, herhangi bir zamanda herhangi bir şekilde ayrıca bir bildirimde bulunmaksızın anlaşma şartlarını değiştirebilir, kendi takdirinde olacak şekilde anlaşmayı sona erdirebilir. Bu halde de, bu siteden temin edilen tüm bilgi ve belgeleri ziyaretçi silmelidir.